Ettevõttest

Metest Grupp

Metest alustas tegevust 2006 aastal rendipinnal Tõrva linnas, kus meie kasutuses oli kõigest 300m2 tootmispinda.

Keskendudes juba alguses ainult lehtmetallist toorikute valmistamisele, saime endale palju kliente, kellel endal tootmises puudus lehtmetalli lõikamise ja painutamise võimekus.

Äri kasvades tekkis vajadus suurema ja parema tootmispinna järgi ning see tähendas suuri investeeringuid. 2009 aastal kolisime Karksi-Nuia linna kõrval valminud 1000m2 suurusele tootmishoonesse, mis oli ehitatud just meie vajadustele ja kus oli võimalus edaspidi tootmist laiendada. Toetudes meie klientide positiivsele tagasisidele ning turumahu kasvule, haarasime võimalusest ja hakkasime oma kliendibaasi laiendama nii ekspordi suunal kui ka uutesse kliendi sektoritesse.

Meie kliendid on Eestist, Rootsist, Soomest, Lätist ja Leedust. Me valmistame tooteid erinevatele tööstusharudele nagu ehitussektor, laevaehitus, põllumajandus, metsamajandus, energeetika ja mäetööstus.

Metesti Grupp moodustati 2017 aastal, kui asutasime ettevõtte OÜ Metest Steel, mille tegevusala on varustada kliente keevistaladega peamiselt ehitussektoris. Tänasel päeval on meil tootmispinda ligi 5900m2.

Metest Metall OÜ

Metest Metall avas oma uksed 2006 aastal, pakkudes esialgu vaid gaasi- ja plasmalõikust, millele hiljem on lisandunud painutus, laserlõikus, haaveldus, puurimine ja keermestamine. Me oleme pidevalt arendanud oma masinaparki, tehnoloogiaid, juhtimisstruktuuri, tootmispinda ja tootmisefektiivsust, et pakkuda oma klientidele parimat ja jätkusuutlikut teenust.

Metest Steel OÜ

Teine ettevõtte meie grupist, OÜ Metest Steel, asutati 2017 aastal. Omades pikaaegseid Metest Metalli kogemusi metalli sektoris ja paljusid väärtuslikke kontakte Soomes ja Rootsis, oli meil olemas suurepärane stardiplatvorm, et alustada keevistalade valmistamist nagu HQ-talad, HSQ-talad, WQ-talad, H-talad ja MeC-talad. See nõudis suuri investeeringuid mitte ainult seadmetesse ja hoonetesse, vaid ka inimestesse ja juhtimisstruktuuri.

Kuidas me alustasime
Kus me täna oleme

Meie väärtused

  • Aeg – kiirus tööde teostamisel ja päringutele vastamisel on üks meie eelistest mis on taganud meile suhteliselt suure kliendibaasi.
  • Kliendid – Võtame ostuprotsessi keerukused enda kanda, et meie kliendid saaksid keskenduda olulisele.
  • Keskkond – Keskkond on oluline ressurss, mida tuleb kaitsta ja austada. Metest Grupp teeb endast kõik, et vähendada mõju keskkonnale läbi meie tegevuse minimeerides jäätmeid, taaskasutades ja tarbides enda päikesepargist saadud rohelist elektrit.
  • Kvaliteet – Kvaliteet on edu võti, kuid edu ei peaks tulema kvaliteedi arvelt. Metest Grupi juhtkond kindlustab ja juhib selliselt, et kõik ettevõtte osad mõistaksid selle tähtsust.
  • Inimene – Inimesed on ükskõik millise eduka ettevõtte võtmeks. Kuulamine, täiustamine ja regulaarne koolitamine on hindamatu investeering, kuid samas mõistame, et meie töötajad on inimesed, meie sõbrad ja meie perekond.

Tippige märksõna ja vajutage enter