Kontaktid

Metest Metall OÜ

69107, Kõvaküla, Estonia

VAT: EE101020808

REG: 11203338

info@metest.ee

+372 767 0715

Metest Steel OÜ

69107, Kõvaküla, Estonia

VAT: EE102080546

REG: 14393581

info@metest.ee

+372 767 0715

Müük

Annes Märtsimaa

Müügijuht

Terastalad ehitistele

OÜ Metest Steel

annes@metest.eu

+372 53267853

Lembo Siro

Eesti Müügijuht

Lehtmetalli lõikus ja painutamine

OÜ Metest Metall

lembo@metest.ee

+372 53896760

Heimar Mirka

Ekspordi Müügijuht

Lehtmetalli lõikus ja painutamine

OÜ Metest Metall

heimar@metest.ee

+372 53488126

Tootmise juhtimine

Kaabriel Pilk

Tootmisjuht

Terastalad ehitistele

OÜ Metest Steel

kaabriel@metest.eu

+372 56933489

Taavi Veidenberg

Tootmisjuht

Lehtmetalli lõikus ja painutamine

OÜ Metest Metall

taavi@metest.ee

+372 53457430

Mait Kukk

Keevitusinsener (IWE)

Terastalad ehitistele

OÜ Metest Steel

mait@seltec.ee

+372 5235932

Tootmine

Andres Saa

Peatehnoloog

Lehtmetalli lõikus ja painutamine

OÜ Metest Metall

andres@metest.ee

+372 51 916 376

Sander Vijar

Tehnoloog

Lehtmetalli lõikus ja painutamine

OÜ Metest Metall

sander@metest.ee

+372 50 83 842

Ingmar Saharov

Tehnoloog

Lehtmetalli lõikus ja painutamine

OÜ Metest Metall

ingmar@metest.ee

+372 55 508 400

Pille Valner

Pearaamatupidaja

OÜ Metest Metall

OÜ Metest Steel

pille@metest.ee

+372 50 32 525

Keijo Järve

Tootmise meister

Lehtmetalli lõikus ja painutamine

OÜ Metest Metall

+372 58 073 119

Toomas Saar

Tootmise meister

Lehtmetalli lõikus ja painutamine

Metest Metall OÜ

+372 56 838 751

Võta meiega ühendust

Tippige märksõna ja vajutage enter